Yüreğimiz Yandı Ama Başaramayacaksınız…

14.02.2021 - 19:12
Yorum Yap
Mustafa Korkmaz

Mustafa Korkmaz

Biliyorsunuz yazılarımda Ülke gündeminden ziyade yerel konuları değerlendiriyor, mahallimizde yaşananları, bunlarla ilgili görüşlerimi sizlerle paylaşıyorum. Lakin bu hafta yaşananlara da duyarsız kalamadım. Bildiğiniz gibi kalleşliği kahpeliği ile yıllardır başımıza bela olan bebek katili pkk kansızlıklarına bir yenisini ekleyerek 13 sivil vatandaşımızı şehit etti.

Bebek katili aponun yakalanmasının ardından yapılan operasyonlar ile ülke sınırları içinde gücünü kaybeden hain terör örgütü Suriye ve Irak’da yeniden yapılanmaya çalışırken Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimiz sınır ötesinde de hainlere göz açtırmadı. Sınır ötesinde yapılan operasyonlar kapsamında son olarak Pençe Kartal-2 Harekatı başlatılmıştı.

Irak’ın kuzeyinde bulunan ve kahpe Terör örgütü Pkk için kandil kadar önemli olan Gara dağı yerle bir edildi. 48 terörist ölü 2 terörist ise sağ olarak ele geçirilirken terörisler kansızlıklarını yine yaptılar. Sağ ele geçirilen iki terörist ilk ifadelerinde oerasyonun başlaması ile birlikte daha önce PKK’nın kaçırdığı 13 sivil vatandaşın, sözde mağara sorumlusu tarafından başlarından vurularak öldürüldüğünü söyledi.

 

Şehitlerimize Allah’tan rahmet ailelerine başsağlığı diliyorum. Bu vatanı bölemeyeceklerini bu gün bir kez daha haykırıyorum.

Şehit edilen vatandaşlarımızın kimlikleri belli olmaya başladıktan sonra bir gerçek yine ortaya çıktı. Mardin’li Urfa’lı Osmaniye’li Adıyaman’lı Samsun’lu yani yurdun dört bir yanından şehidimiz var. Kürt Türk Laz Çerkez şehitlerimiz var. Altı şehidimizin annesi Diyarbakır’da aylardır ‘ Evlat nöbeti ‘ tutuyorlardı. 

Bu kahpelerin hainlerin derdi kürt Türk değil sadece bu vatanı bölmek. 


Ama başaramayacaksınız.

Bir oğlum var onu da feda ederim diyen anaların duasıyla, bırakın ben de askere gideyim abimin kanını yerde bırakmayayım diyen ağzı süt kokan kardeşlerin yüzü suyu hürmetine şükürler olsun oğlum Peygamber efendimize komşu oldu diyen babanın koca yüreği sayesinde bu ülkeyi bölemeyecek elde edemeyeceksiniz.

Böldürmeyeceğiz…

Türk devleti o kadar büyük bir devlet, Türk Milleti o kadar büyük bir millettir ki sınır içini temizlediği gibi şimdi de kuzey Irak’ta Suriye’de kilometrelerce ötede bu hainlerin, kahpelerin, kalleşlerin tepesine biniyor binmeye  devam edecektir. 

Bu ülkenin, bu milletin bekası için kahraman Mehmetçik itlerin korkulu rüyası olmaya devam edecektir.

Hemen atlamadan şu bilgiyi de sizlerle paylaşıp yüreklerinize su serpmek istiyorum. Operasyonun başlaması ile birlikte elleri bağlı 13 vatandaşımızı kurşuna dizerek şehit eden sözde sorumlu, mağarada öldürülerek şehitlerimizin kanı yerde bırakılmadı. 

Opererasyona katılan tüm Mehmetlerimizi kutluyorum, Allah hepsinden razı olsun…

Pkk’nın kahpeliğinin ardından devlet büyüklerimiz açıklamalrı ile taziyelerde bulunurken en sert ve milletin beklentisini dile getiren açıklama İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu’dan geldi. Bakan Soylu  ‘’ Evlatlarımıza ve ailelerine çektirdiklerinin hesabı soruldu, sorulacak. Murat Karayılan’ı yakalayıp bin parçaya bölmezsek bu Millet ve Şehitlerimiz yüzümüze tükürsün ‘’ diyerek tepkisini ve terörle mücadelede ki kararlılığını ortaya koydu. 

Varolsunlar…


Türk Milleti İlelebet payidar kalacaktır…


Selametle…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUM YAZIN

Hava Durumu
+7
°
C
H: +
L: +
Konya
Çarşamba, 04 Aralık
7 Günlük Hava Tahmini
Pe Cu Ct Pz Pt Sa
+ + + + + +10°
-2° -1° + +